משבר האקלים – חלק מבניית העולם החדש

שרפות ענק כתוצאה מהתחממות כדוה"א

אסונות הטבע שפוקדים את העולם הם סימנים מצד הטבע הכללי, הטבע הכללי דוחף אותנו לדרגת התפתחות נעלה יותר להכרת הטבע הכללי. אנחנו עדים לתופעות טבע קיצוניות בשנים האחרונות, שריפות ענק, הצפות חסרות תקדים, חיסול של יערות הגשם באמזונס. השפעות מכות הטבע האלו הם כתוצאה משינוי האקלים והתחממות כדור הארץ. 

כדור הארץ שמר לאורך מאות מיליוני שנים על טמפרטורה קבועה, מדענים טוענים כי מאז תחילתה של המהפכה התעשייתית ישנה התחממות הדרגתית עקב פליטת גזי חממה מוגברת. צריך להבין כי האיזון של אקלים כדור הארץ הוא הכרחי לקיומנו. אנחנו, לפי חלק מהחוקרים, הפרנו את האיזון הרגיש הזה ונמצאים בנקודת אל חזור. חלקם טוענים כי הנקודה הזו נמצאת כמה שנים בודדות לפנינו. בכל מקרה אנחנו נמצאים בתקופה מאוד קריטית. צריך להבין כי התחממות זו משפיעה על המסת הקרחונים. בתוך אותם קרחונים יכול להימצא איזה נגיף או וירוס שהיה "ישן" במשך מאות מיליוני שנים ויכול להתעורר ולהכות בנו.

מגפת הקורונה מכה כעת באנושות, אנחנו נמצאים בסגר בניסיון להוריד את רמת התחלואה, האנושות מגלה את אפסותה כנגד נגיף אחד, האם אנחנו שואלים את עצמנו למה? מהן הסיבות שאנחנו כאנושות מקבלים עלינו מכות גלובליות כאלו? מה הטבע מנסה ללמד אותנו בני האדם? ברור שאנחנו כפרטים דואגים כל אחד למשפחתו, איך לספק לעתיד הקרוב בריאות, אוכל, קורת גג, השכלה, דברים הכרחיים.

נראה כי המכות הכלליות הללו מכריחות אותנו להתעלות לדרגת התפתחות גבוהה יותר של קיום. נראה כי העתיד של משפחתי תלוי יותר בעתידו של הכלל אני לא אצליח לספק למשפחתי בריאות פרנסה ביטחון, ללא דאגה עבור הכלל. אנחנו נמצאים בפתחו של העולם החדש, ייסורים גדולים דוחפים אותנו לשם. נראה שהטבע הכללי שולף את כל הקלפים החזקים שלו על מנת שנכיר בו שהוא אחד. אנחנו צריכים להיות כאנושות אחת שחיה על כדור מופלא אחד וחולקת את כל אוצרותיו בדרך מושכלת אם דאגה אחת לכל יושביו ועם דאגה לאותם אילו שבדרך להגיע.