האם יש ביקוש לעובדים בבני ברק לקראת החגים?

מגפת הקורונה הטרידה את סדר היום של רובנו, סגרה אותנו בבתים ועצרה את מרבית העסקים ברחבי הארץ. אמנם הצלחנו לחזור לשגרה למשך תקופה לא קטנה, כך גם המשק שחזר בשיא כוחו אל פעילות במרבית המגזרים והסקטורים השונים. אך כיום הלך הרוח מבשר לנו על סגר חדש ובאותה הנשימה נמשכים גם הגיוסים למגוון חברות ומשרות רבות, כך שלפני שאיום הסגר עומד להתממש על צווארנו יש מצב טוב שתוכלו למצוא עבודה דווקא עכשיו. כך גם הביקוש בכל הקשור לאזור בני ברק, רמת גן והסביבה כאשר ביקוש אחר עובדים גם שם רק הולך וגדל בחודשי החגים. המאמר נכתב בשיתוף עם סחבק – דרושים בני ברק.

עובדים כללים ולוגיסטיקה

בתקופה של החגים אחוזי הקניות במרבית מרכזי הקניות רק הולך וגדל, כך גם הביקוש אחר עובדים כללים שיכולים להשתלב במערך העבודה במהירות ולעיתים גם מעבר לתקופת החגים. תוכלו למצוא משרות אלו החל מסדרנים נוספים בסופרים השונים, קופאים וקופאיות במגוון חנויות, מרכולים, עמדות מכירה ועובדי ניקיון. אל כל אלו גם מצטרפים עבודות לוגיסטיקה רבות כמו נהגי משאיות, נהגי שליחויות לבעלי רישיונות שונים, מלקטים, אפסנאים ומנהלי מחסן. משרות אלו נמצאות בפריסה רחבה באזור בני ברק ורמת גן, החל מקניון איילון שנמצא עמוס בימי הקיץ והחגים ועד למרכזי הקניות שברחבי העיר והמפעלים.

מוקדים וביטוחים

החברות הגדולות שחזרו אל המשק ואף התחילו בגיוס עובדים מאסיבי אלו לא אחרות מאשר חברות הביטוח, שמירה והאשראי. חברות אלו כיום מגייסות עובדים רבים עם ימי השמה קצרים, כך שתוכלו להתחיל לעבוד במהירות האפשרית עוד לפני שהחגים יגיעו. בין העבודות שתוכלו להגיש את קורות החיים שלכם יהיו: איש מכירה במוקד ביטוח או אשראי בשעות קבועות לרוב מהשעה 9 עד 5. נציג טכני לחברות אשראי, ביטוח וחברות מדיה הכוללות תקופת הכשרה ושעות נוחות במשך כל ימות השבוע והיממה. יחד עם אלו תוכלו גם למצוא עבודות במוקדי אבטחה שונים, החל ממענה של מוקדי בטחון ועד לצפייה ומעקב דרך מצלמות האבטחה. משרות אלו מצריכות עבר צבאי קרבי במרביתם, ראש גדול וזמינות למשמרות במהלך כל השבוע.